Ataccama mění šéfa. Klause vystřídá McKee

|

Společnost Ataccama jmenovala nového generálního ředitele. Nový CEO Mike McKee nahradí od 1. října Michala Klause, který řídil společnost od jejího založení v roce 2008. Ta navzdory ekonomické recesi zachovává svůj plán růstu z roku 2021, který počítá se zdvojnásobením tržeb během dvou let.

„Vzestup umělé inteligence se propisuje do všech technologických odvětví, a také správy dat, se kterými tak firmy mohou pracovat snáze a efektivněji. Kvalitní data jsou zároveň nezbytná pro správné fungování AI modelů. Podle nás je to však pouze malá část skutečného potenciálu generativní AI. V příštích  letech se hodláme zaměřit na převratné produktové inovace, využít současné dynamiky společnosti i trhu a urychlit trajektorii úspěchu platformy Ataccama ONE,“ vysvětluje Mike McKee, nastupující CEO česko-kanadské společnosti Ataccama.

McKee je zkušený manažer s bohatou historií úspěchů v rychle rostoucích technologických  organizacích jako PTC, Rapid7, ObserveIT, Proofpoint nebo Dotmatics. Během svého působení ve vedení společností Dotmatics a ObserveIT, kterou v prosinci 2019 koupila za pět miliard korun společnost Proofpoint, pomohl McKee zvýšit spokojenost zákazníků, přinést technologické inovace, budovat silné go-to-market organizace a přinášet hodnoty pro všechny zúčastněné strany. (tz, jj, foto: Ataccama)