Regionální televize se přejmenuje na Náš Region TV

|

Mediální skupina A 11, která v červnu 2022 koupila od společnosti Our Media a ředitelky televize Evy Stejskalové majoritní podíl v Regionální televizi CZ, přejmenovává k 1. 11. 2022 tento kanál na Náš Region TV. Televizi tak plně integruje do projektu Náš Region, pod který spadají desítky mutací bezplatných lokálních novin, ale i volně prodejné lifestylové časopisy Náš Region Pro ženy a Náš Region Křížovky.

„Rádi bychom se v televizním světě etablovali a toto je náš první krůček k tomu, abychom se posunuli dál i v této nelehké době do televizní zábavy,“ řekl na setkání s partnery ředitel A 11 Aleš Zavoral. 

Regionální televize působí na českém televizním trhu více než 10 let a za tu dobu odvysílala desetitisíce reportáží ze všech regionů a stovky zpravodajských, dokumentárních a publicistických pořadů. Vysílá prostřednictvím desítek kabelových a IPTV sítí původní i převzatý program a produkuje i řadu vlastních pořadů. 

„Nevidím na trhu moc vhodnějších médií, která by tak dobře zapadala do našeho stávajícího portfolia. Ze spojení lokálních printových titulů a televize budou mít užitek nejen diváci, kterým chceme časem přinést nové pořady, ale i inzertní klienti. Těm nabídneme skutečně masivní zásah s možností cílit hyperlokálně i na celostátní úrovni,“ dodal ředitel A 11 Aleš Zavoral.

Mediální skupina A 11 pracuje i na opětovném zavedení televize do terestrického vysílání a dalších investicích nejen do zkvalitnění vysílání, ale i programu. „Naším cílem je dostat televizi k maximálnímu množství diváků a využít synergie s redakcemi novin Náš Region,“ dodal Zavoral.

Ředitelkou televize zůstává i nadále její zakladatelka Eva Stejskalová. „Noviny Náš Region dokázaly za posledních několik let působivě posílit ve všech regionech, a proto se těším, že do druhé dekády svého působení vstoupí televize s takto silným a energickým partnerem,“ dodala Stejskalová.

Napsat komentář