Stock Plzeň-Božkov nově vede Rafal Walendzik

|

Společnost STOCK Plzeň – Božkov s.r.o. má nového generálního ředitele. Je jím Rafal Walendzik, který bude řídit aktivity Stock Spirits Group v České republice a na Slovensku. Ve funkci vystřídal Jana Havlise, ten tuto pozici zastával od března 2016. Rafal Walendzik je rovněž členem výkonného výboru skupiny Stock Spirits.

Rafal Walendzik má bohaté zkušenosti v FMCG, například v oblasti obchodu, marketingu, vývoje nových produktů, řízení změn a rozvoje lidí. Pracoval mimo jiné pro organizace McCormick & Company, Harper Hygienics a naposledy pro společnost Kraft Heinz jako generální ředitel pro region jihovýchodní Asie. V této funkci dva a půl roku řídil operace v Indii, Thajsku, Myanmaru, Hongkongu, Singapuru, Malajsii, na Filipínách, ve Vietnamu, Laosu, Kambodži, Bruneji a na Tchaj-wanu. Předtím pět let úspěšně vedl společnost Kraft Heinz v Polsku jako generální ředitel. Svou kariéru zahájil ve společnosti Unilever.

Rafal Walendzik má za sebou prokazatelné úspěchy, včetně transformace společnosti Kraft Heinz v regionu jihovýchodní Asie na organizaci, která je zaměřena na budování značky, čímž napomohl jejímu konzistentnímu růstu. Jeho základními hodnotami v podnikání i osobním životě jsou osobní nasazení, integrita a prosazování skvělých lidí.

V soukromí je nadšenec do cyklistiky a F1.

(tz, jj, foto: Stock Plzeň-Božkov)