« Zpět
 

enovation vedou Kotris a Pavlíček

Společnost v nejbližší době čeká transformace, která do jejího dalšího směřování promítne novou vizi a ambice. Po pěti letech ve vedení odchází ze společnosti její dosavadní jednatel Jiří Kvíz.

 

Ayik senior viceprezidentem Procter & Gamble

Přebírá odpovědnost za obchod a činnost společnosti v 10 zemích: Polsku, České republice, Slovensku, Chorvatsku, Slovinsku, Ukrajině a pobaltských zemích.

 

Kiss nově vede Danone v Česku a na Slovensku

Ve funkci vystřídal Mariána Jánoše. Kiss chce upevnit vedoucí postavení společnosti Danone na obou trzích a vést ji k dalšímu udržitelnému růstu spolu s přínosem pro společnost.

 

Štemberk: LinkedIn představuje prostor pro nábor i prodej

Pro mnohé manažery je LinkedIn jediná sociální síť, kterou používají. Vidí v ní totiž smysl nejen pro budování značky, ale i pro navazování zajímavých kontaktů, říká Ondřej Štemberk, majitel společnosti ON Board.

 

Dentons doprovází české investiční skupiny po celém světě

Globálně největší advokátní kancelář Dentons slaví letos deset let na trhu, a to v dosud nejlepší kondici. Stejně je tomu i u její české pobočky, která s tržbami převyšujícími miliardu korun a zhruba 130 lidmi nově doprovází klienty třeba i na indický trh.

 

Manažery roku jsou Urválková a Převrátil

Prestižní ocenění Manažerka roku 2022 získala Lucie Urválková, která zastává pozici CFO v UNIQA pojišťovně. Bronislav Převrátil, CEO firmy Chart Ferox a.s., která se specializuje na výrobu zařízení pro skladování zkapalněných plynů a vyniká v oblasti inovací, získal ocenění Manažer roku 2022.

 

BMW investuje přes 100 milionů eur do centra pro testování baterií

Na znamení svého silného závazku vůči lokalitě ve Wackersdorfu v Horní Falci a v rámci pokračujícího rozvoje elektromobility investuje BMW Group v období do roku 2026 přibližně 100 milionů eur do zdejšího nového testovacího centra baterií.

 

Inzerce.

 

Mediální skupina A 11 kupuje magazín Harmonie

Mediální skupina A 11 rozšiří portfolio svých tištěných titulů o časopis Harmonie, jediný titul na českém trhu, který se již 30 let věnuje klasické hudbě a world music.

 

Zásadní konkurenční výhodu často přinese software na míru

Zakázkový software se stává tím pomyslným zlatým dolem, který může firmu posunout daleko před konkurenci. Může se jednat o systémy pro správu vztahů s klienty (CRM), interní komunikaci, řízení výroby nebo jakoukoli jinou klíčovou oblast podnikání, jejíž zefektivnění má výrazný dopad na úspěch.

 

Inzerce.

 
 
 

A11 s.r.o., IČ 27120805

Redakce:
Jan Januš, jan.janus@a11.cz

Inzerce:
Veronika Kozáková, veronika.kozakova@a11.cz

Tento e-mail byl odeslán na adresu #e-mail#

PRO ODHLÁŠENÍ ODBĚRU KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ >>>