Novým CEO PENNY ČR je Florian Naegele

|

Od 1. září 2023 vede PENNY Česká republika Florian Naegele. Dosavadní CEO Jens Krieger, který v České republice působil do roku 2018, přechází do Německa, kde bude nadále působit v rámci skupiny REWE Group.

Florian Naegele do konce května letošního roku působil ve vedení PENNY v Maďarsku. V průběhu uplynulých týdnů se připravoval na svoji novou pozici v České republice. “Jsem rád, že přicházím na trh, kde se PENNY daří, a kde se podařilo v posledních letech výrazně naši značku posílit. Současně je to pro mne výzva, protože kus práce, který tady tým pod vedením Jense Kriegera odvedl, zaslouží respekt. Postupně se seznamuji se situací i s mentalitou českého zákazníka, protože v tom má každý trh svá specifika. Věřím, že přinesu zase jiný pohled na některé oblasti, ovšem mým cílem je pokračovat v nastavené cestě a směru, a i nadále posilovat naši pozici, a to nejen na trhu, ale i ve vnímání u zákazníků od naší nabídky přes nákupní prostředí až po odpovědné chování k našemu okolí,“ okomentoval nástup do funkce Florian Naegele, nový generální ředitel PENNY Česká republika.

Do společnosti PENNY nastoupil Florian Naegele v roce 2013 a od roku 2018 působil jako CEO PENNY v Maďarsku. Na své pozici měl za úkol realizovat celkový rebranding a modernizaci prodejen. V letech 1997-2001 vystudoval International School of Management (ISM) v Německu. Má rozsáhlé zkušenosti s řízením mezinárodního maloobchodu se zaměřením na spokojenost zákazníků, poskytování co nejlepšího zážitku z nakupování a spolupráci s partnery na vysoké úrovni.