Dog in Dock: nový klub pro vinaře a spolupráce s britským umělcem

|

V mladém vinařství Dog in Dock z Veselí nad Moravou na Baťově kanále dělají rádi věci jinak. Hravě, s nápadem a určitou (snesitelnou) lehkostí bytí. Využívají netradiční styly výroby, hrají si s harmonií chutí a každému hroznu dopřávají co nejšetrnější zacházení. K celkovému požitku z vína, který má být veselý od počátku až do konce, se spojili s britským umělcem Ashley Percivalem, jehož hravé animace se objevily na produktech značek Gucci, Beis nebo ikonické Patagonii. Vinařství chystá navíc v prosinci nový Dog in Dock Wine Club. Členství s vinným předplatným na 6 měsíců nebo na celý rok bude výborným vánočním dárkem pro všechny milovníky vína. 

Vinařství Dog in Dock se zrodilo z čirého nadšení pro kvalitní víno a chuti sdílet ho s každým, kdo jej ocení. Filozofií vinařství je výroba vína v harmonii s přírodou s použitím těch nejmodernějších technologií, které jsou co nejšetrnější k hroznům. Zároveň vychází z dlouholeté vinařské tradice na Moravě – díky vinohradům v podhůří Bílých Karpat mají vína Dog in Dock výjimečný charakter. V portfoliu vinařství najdete klasická vína s kořeny v moravské tradici, ale také lehká šumivá vína, sekty a spritzery inspirované dobrodružnými cestami do dalekých zemí a objevování dosud nepoznaného. 

Kolem vinařství postupně vzniká areál s cílem vytvořit přístav, do kterého se budou vždy rádi vracet nejen milovníci vína. Areál Dog in Dock bude místo, kam se vydáte nejen za vínem, ale i za přírodními krásami, za kulturou, koncerty a dobrým jídlem. Stane se ideální destinací pro setkání s přáteli, na prodloužený víkend v apartmánech nebo rodinnou oslavu v zrekonstruované historické Oranžerii a přilehlém parku. Ubytování v apartmánech a bistro zakotvené v přístavu otevřou už na jaře příštího roku a další atraktivní místa v areálu budou v dalších letech postupně přibývat.

Vinné dárky pro firmy

Vinařství chystá v prosinci nový Dog in Dock Wine Club. Jak odměnit ty, kteří nám byli během roku věrní? Ať už jsou to přátelé, kolegové, či klienti, zaslouží si něco výjimečného. Členství s vinným předplatným na 6 měsíců nebo na celý rok bude výborným vánočním dárkem pro všechny milovníky vína. 

Ve vinařství Dog in Dock věří, že vína (nejen) během svátků není nikdy dost. Proto připravili speciální nabídku pro firmy s možnostmi pro každý rozpočet i charakter. Kromě vína letos proto nabízí i členství v Dog in Dock Wine Clubu, díky kterému se budete svým klientům připomínat po celý rok. Voucher na vinné předplatné vám mohou doručit v elektronické nebo tištěné podobě – v krásném balení, které potěší i náročné. Nadělování firemních dárků si tak letos můžete poprvé užít. Vybírejte z mnoha možností vinných dárků a vinařství Dog in Dock se postará o vše ostatní. 

Dog in Dock x Ashley Percival

Ashley Percival u svého stolu v britském pobřežním městečku Falmouth vytváří magický svět, ve kterém zebry surfují, žirafy jezdí na kole a tygři zase na skatu. Jeho hravé umění baví lidi všech generací. Umělcovy kresby nadchly svou zdánlivou jednoduchostí a skoro dětskou laskavostí mnoho věhlasných značek. Portfolio Ashleyho zahrnuje spolupráci na dětské kolekci pro Gucci, s americkou značkou Beis zase vytvořil designového plyšáka, který má své malé zákazníky doprovázet na cestách kolem světa. S ikonickou Patagonií, značkou Papyrus, či Urban Outfitters spolupracoval na celé řadě dalších hravých produktů.

Prožitek z vína by měl být veselý od počátku až do konce. Výběr té správné láhve z dostupné nabídky je ale málokdy takový. Většina etiket vypadá obdobně a jen malá část z nich se dá popsat vesele. Chtěli jsme přinést něco, co člověku skutečně utkví v paměti. Proto jsme se spojili s britským umělcem, jehož tvorba je svou ulítlou veselostí charakteristická, vysvětluje netradiční spojení vína, psů a umění Tomáš Zbořil, enolog a jednatel vinařství Dog in Dock.

Spolupráci s Ashleym započalo vinařství přípravou Bubbles & Barks, lahodného frizzante v plechovce, které se pyšní barevnými ohaři Ashleyho kolekce. Plechovky jsou nejen krásné, ale díky speciálnímu laku zajímavé i na dotek. Od listopadu jsou pak s etiketou se psy Ashleyho Percivala k dostání všechna vína z nabídky Dog in Dock. 

Abyste si vína Dog in Dock mohli užít všemi smysly, plechovky i lahve doplňuje unikátní playlist. Stačí naskenovat speciální spotify kód přímo z láhve či plechovky a můžete si užívat tónů hudby doplňující zážitek z vína. 

(PR sdělení)