KKIG přivádí energeticky udržitelné rozsáhlé logistické projekty

|

Skupina KKIG Holding je osvědčenou developerskou skupinou, která se svými více jak třicetiletými zkušenostmi, zajišťuje stabilitu, vysokou úroveň a efektivní strategii. Jedná se o rodinnou skupinu, za jejíž stabilitou stojí již druhá generace vedení, v jejímž čele je generální ředitel Filip Koch, který poskytuje vedení skupiny pevný základ pro její růst a úspěch více jak deset let. Se stále rostoucími nároky investorů, dodavatelů a dalších osob v oblasti společenské odpovědnosti a ekologické udržitelnosti zavedla skupina v roce 2022 vlastní ESG Strategii. 

Skupina KKIG Holding, která se svým přístupem stává nezbytným hráčem na poli komerčních nemovitostí, přivádí na pražský trh dva energeticky udržitelné rozsáhlé logistické projekty, které naplní požadavky ESG Strategie získáním certifikace Breeam. 

Zmiňovanými projekty se rozumí AIR DEPO v Tuchoměřicích a KKIG Park v Běchovicích.

Projekt AIR DEPO Tuchoměřice je jedním z nejambicióznějších projektů skupiny s více než 40 000 m2 pronajímané plochy rozkládající se v osmi budovách v první etapě, který získal pravomocné stavební povolení. Umístění v blízkosti Letiště Václava Havla a vynikající dopravní dostupnost, díky přímému sjezdu na dálnici D7 a nově vybudované autobusové zastávce, předurčuje projekt AIR DEPO k prosperitě. Daný projekt nabízí flexibilitu úprav pronajímatelných prostor, což odpovídá dnešním potřebám dynamického business prostředí. 

Projekt KKIG Park se nachází v Městské části Praha Běchovice a nabídne v rámci rozsáhlého areálu kancelářské a skladové prostory téměř 10 000 m2 pronajímané plochy. I tento projekt nabídne flexibilitu úprav pronajímatelných prostor. 

Díky strategické poloze a flexibilnímu přístupu je dnes již téměř polovina prostor dopředu rezervována pro špičkové nájemce, přičemž v současné době probíhají další intenzivní obchodní jednání. 

KKIG Holding zároveň v současné době spravuje několik projektů. Jedním z nich je například Emporium Ruzyně na Praze 6, který bude v budoucnu transformován na bytový komplex o 300 bytových jednotkách.

Mezi další projekty v portfoliu patří Běchovice KKIG, rozsáhlý areál poskytující kancelářské, skladové a výrobní prostory pro více než 200 nájemců, v jehož bezprostřední blízkosti skupina chystá i nový projekt KKIG Park.

Rodinná skupina KKIG Holding si zachovává svůj pevný postoj v oblasti developerského trhu a svými úspěchy nadále posiluje svoji pozici na poli komerčních nemovitostí.  

(PR sdělení)